HOTEL SERİL-1 RESTORAN & PUB

 

Hotel Seril-1 , öncelikle size sıcak ve nezih bir aile ortamı sunmayı amaçlar.Deniz mavisine yakınlığı ve damak zevkinize hitap edecek yemekleri ile size güzel bir ortam sağlamaktadır.Odalarımızın,rahat ve ferah dizaynı sayesinde stresinizi ve yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olacaktır.Odalarımızdaki balkonlardan çalış plajının eşsiz gün batımını izleme fırsatını bulacaksınız.İstediğiniz zaman bir kaç dakikalık yürüyüş ile plaja inebilir yada hotelimizin hemen yanından kalkan ulaşım araçları ile fethiyenin meşhur paspatur çarşısında kendinizi kaybedebilirsiniz.Hotel Seril-1 restoran & pub siz değerli misafirlerimize en iyiyi sunmak için burada.Hotel Seril-1,12 ay boyunca hizmetinizdedir.

 

    -Evlilik Yıldönümü

    -Doğum Günü

    -Nişan

    -Kokteyl

    -Çay Partileri vb. gibi aktivite planlarınızda;kış aylarında max. 50 kişi,yaz aylarında max. 90 kişi alan salonumuzda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.


 

___________________________________________________________________________________________________________________

 

HOTEL SERİL-1 RESTAURANT & PUB

 

This family run hotel has a dedicated team of staff,whose characters have encouraged the fine balance between excellent customer relations and a relaxed,frendly atmosphere.If you are looking for a holiday where days seem endless and your surroundings relaxing then the Hotel Seril-1 is for you.The Hotel Seril is a lively bar and restaurant,with great friendly staff,good food,fantastic atmosphere and will cate for all ocassions.

 

Hotel Seril-1 hosts your special days such as;

 - Birthday Partys

 - Wdding Anniversaries

 - Special Meating etc. during the summer & winter.